tel. 504 092 725

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się pracami podwodnymi, wykonujemy profesjonalne czyszczenie różnego rodzaju aquaparków/basenów na terenie całej Polski już od 10 lat. Wykonaliśmy czyszczenie i posiadamy referencje z takich obiektów jak np. Aquapark Sopot, Nemo Dąbrowa Górnicza, Deepspot Mszczonów oraz Termy Bukowina Tatrzańska.

Czyszczenie odbywa się bez konieczności spuszczania wody ze zbiornika. Prace mogą być wykonywane zarówno w dzień, jak i w nocy – nie ma konieczności zamykania basenu. Usuwamy wszelakie zabrudzenia z różnych powierzchni. Używamy do tego specjalnie przeznaczonej, wysokiej jakości chemii basenowej.

By mieć pewność, że wszystkie bakterie, wirusy i drożdże zostały unieszkodliwione, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych preparatów. Mycie ścian i dna basenu spowoduje usuniecie większości mikroorganizmów oraz pozwoli na utrzymanie wody w czystości. Dysponujemy profesjonalną maszyną polerską do różnego typu podłoża i zabrudzeń oraz kilkoma maszynami do specjalistycznych prac podwodnych. Jesteśmy w stanie również pod wodą usunąć i wkleić nową pytkę oraz uzupełnić fugi.

Dzięki podwodnemu czyszczeniu, obiekt może uniknąć wysokich kosztów finansowych związanych z koniecznością spuszczania wody a następnie ponownego zapełniania basenu (oraz kilkudniowego przestoju wynikającego z zamknięcia basenu).